02. Szafa sosnowa II 2D/1S drążek

2,308.00 zł

w magazynie (10)
02. Drewniana Szafa sosnowa II 2D/1S drążek.

Szafa sosnowa z litego drewna. 
Grubość płyty sosnowej 2 cm. Plecy i dno szuflady to płyta pilśniowa.
Szafa dwudrzwiowa i jednoszufladowa.
Wnętrze szafy to drążek.

Wymiary: wys. 200 x szer. 97 x gł. 60 cm

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają kosztów transportu.

Kolor
Nasze meble dostarczamy standardowo lakierowane dwukrotnie półmatem. Na życzenie klienta surowy, nielakierowany. Dostępne są różne wybarwienia, bejcowane i dwukrotnie zabezpieczone lakierem półmatowym - zobacz wzornik kolorów mebli sosnowych. Cena zależy od rodzaju wykończenia powierzchni mebla.

Kolekcja mebli nowoczesnych Del Sol
Meble drewniane Del Sol wykonane są w całości z naturalnego drewna. Solidna, masywna konstrukcja mebla, nowoczesny wygląd mebla i ekologiczne wykonananie z drewna sosnowego sprawiają, że meble Del Sol doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz. Naturalne drewno podkreśla bliskość z naturą i ekologiczny charakter eko mebli drewnianych Del Sol.

Szafy sosnowe
to jeden z najczęsciej kupowanych mebli. Idealnie sprawdzą się w każdym domu i wnętrzu, niezależnie od stylu jaki preferujemy. Szafy sosnowe są praktyczne i funkcjonalne, świetnie wyglądają, mogą mieć różne wymiary, co pozwala dopasować je do każdego pomieszczenia. Szafy sosnowe doskonale pasują do sypialni, jako szafa na ubrania pościel. Sprawdzą się też w salonie, przedpokoju, garderobie jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania.
 
Sosna to jeden z najpopularniejszych gatunków drewna używanego do produkcji mebli. Meble sosnowe są naturalne, trwałe, świetnie się prezentują i są łatwe w utrzymaniu. 

Naturalne drewniane meble Filipek - produkujemy meble z drewna sosnowego.