MebleFilipek Drewal2


producent ekologicznych mebli drewnianych z litego drewna sosnowego

Meble Filipek Drewal2 to producent ekologicznych mebli sosnowych, drewnianych mebli do ogrodu oraz wyrobów z litego drewna. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli drewnianych. Nasze meble wykonane są w całości z naturalnego drewna sosnowego w najwyższym gatunku, starannie wysuszonego w sterowanych cyfrowo suszarniach. Proces produkcji mebli Filipek jest całkowicie zautomatyzowany z wykorzystaniem cyfrowo sterowanych centrów obróbczych drewna.


kilka słów o nas. i naszych meblach

To co nas wyróżnia, to prawie 30 lat dystrybucji i produkcji mebli. Meble Filipek to nowoczesny zakład produkcyjny, doświadczona załoga i nowoczesny park maszynowy, sterowane komputerowo linie do produkcji mebli, zapewniające idealne dopasowanie elementów mebla, ścisła kontrola jakości naszych mebli. Obecnie jesteśmy jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych i dystrybucyjnych eko mebli w regionie południowej Polski. W Meble Filipek Drewal2 produkujemy nowoczesne ale i tradycyjne drewniane eko meble do pokoju, meble do salonu, meble do sypialni, meble do jadalni, meble młodzieżowe, meble kuchenne. U nas skompletujesz wyposażenie domu, mieszkania, pensjonatu i hotelu, mamy w ofercie szafy, komody, witryny, kredensy, regały, stoły, krzesła, ławy, półki, stoliki, szafki, biurka, sosnowe szafki kuchenne, łóżka, materace, stelaże, i wiele innych mebli. Oferujemy całą paletę mebli ogrodowych, m.in.  komplety ogrodowe, stoły ławki drewniane, ławy do ogrodu, place zabaw z litego drewna, huśtawki ogrodowe, altany ogrodowe, pergole, donice, płotki, galanterię ogrodową, kominki ogrodowe. Ponadto sprzedajemy również drewniane drzwi, drewniane schody wykonane z kilku gatunków drzewa, listwy, tralki, sztachety, boazerię.


Nasze drewniane meble pogrupowaliśmy w kilka kolekcji mebli, są to zarówno meble o tradycyjnym wyglądzie, jak i nowoczesne ekologiczne meble do każdego wnętrza. U nas zamówisz również meble nietypowo wg projektu Klienta. Stale poszerzamy nasz asortyment o nowe wzory i kolekcje mebli, dostosowując się do aktualnie obowiązujących trendów.

Szczególnie polecamy dwie nowe kolekcje mebli MebleFilipek Drewal2:

nowoczesne meble Del Sol oraz nowoczesne meble Boro.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

Jesteśmy przekonani, że nasze meble będą służyć Państwu przez długie lata.